Kurumsal

Sinerji PR 1995 yılında; basın ve halkla ilişkiler hizmeti vermek üzere kurulmuş bir halkla ilişkiler şirketidir. Ajansın sağlam duruşunun temelinde, kurucularının 1990 yılından bu yana gelen PR ve yayıncılık deneyimleri vardır. Amacı; 24 yıllık tecrübe ve deneyimli ekibiyle en iyi hizmeti vermektir.

 

Şirketimiz bünyesinde verdiğimiz temel hizmetlerin yanısıra iş ortaklarımıza iletişim danışmanlığı, kurumsal ve sektörel yayıncılık ile prestij yayın oluşturma ve etkinlik organizasyonu faaliyetleri de yürütülmektedir.

 

Çözüm ortaklarımızla birlikte tasarım, basım, promosyon ve fotoğraf çekimi konularında da yanınızdayız.

 

Bugün hedef kitlenize ulaşmak için uzun vadede genel bir strateji planına sahip olmakla birlikte aynı zamanda kısa vadede çok özel hamleleri de birlikte yürütmek gerekmektedir. Sinerji PR olarak başarının, üretim ya da hizmetlerinizin doğru strateji ile, doğru zamanda, doğru bir dille, doğru adreslere ulaşmaktan geçtiğine inanıyoruz.

 

Çalışmalarımıza da bu doğrultuda ciddi ve aynı oranda samimi bir çerçevede yön veriyoruz.

 

Halkla ilişkiler kavramı kurum ya da firmaların sadece tüketici ya da hizmet verdikleri sosyal alanla kurdukları bir bağdan ibaret değildir. Şirket ve kurum içi halkla ilişkiler faaliyetleri yapılacak çalışmalar verimin artmasına, kalıcılık kazanmasına ve beslenmesine olanak sağlamaktadır. ..